اجرای دومین مرحله رزمایش یگان ویژه با عنوان پیام آوران امنیت و سلامت از 13 فروردین در کشور

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: با توجه به مصوبات قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) یگان ویژه، دومین مرحله از رزمایش شکست ویروس منحوس کرونا با عنوانپیام آوران امنیت و سلامت در سراسر کشور از 13 فروردین اجرا می شود.

اجرای دومین مرحله رزمایش یگان ویژه با عنوان پیام آوران امنیت و سلامت از 13 فروردین در کشور

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، سردار حسن کرمی در حاشیه نشست قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) ، ضمن تبریک فرارسیدن ماه شعبان و میلاد با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار کرد: ماه شعبان بهار عبادت و مقدمه ای برای آماده شدن در ماه مبارک رمضان است.

وی در خصوص آمادگی نیروهای مسلح در مقابله با کرونا گفت: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا نیروهای مسلح کشور آمادگی خود را برای مقابله با این ویروس اعلام کردند، که در این میان یگان های ویژه ناجا نیز در همان ابتدای شیوع این ویروس با استفاده از تمامی تجهیزات خود وارد میدان مقابله با کرونا شد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در خصوص ادامه دار بودن ماموریت ضدعفونی معابر سطح شهر بیان کرد: یگان های ویژه ناجا با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های خود مانند خودروهای آب پاش، تا آخرین لحظه که نابودی این ویروس منحوس است در کنار مدافعان سلامت خواهد بود و ماموریت خود را در خصوص ضدعفونی معابرعمومی با قدرت بیشتری ادامه می دهد.

سردار کرمی در خصوص برپایی قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) در این یگان بیان کرد: برابر دستور، این یگان همانند سایر رده ها، در خصوص هر چه بهتر انجام دادن ماموریت خود برای مقابله با ویروس کرونا اقدام به برپایی این قرارگاه کرده است، که با توجه به گستردگی شیوع این ویروس اقدامات قابل توجهی هم در این قرارگاه مصوب شده است.

این مقام ارشد انتظامی در تشریح مصوبات قرارگاه بهداشتی امام رضا(ع) گفت: به یگان های ویژه سراسر کشور ابلاغ شده است که با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت های خود، در خصوص برپایی ایستگاه های سلامت اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با بیان اینکه از روز چهارشنبه 13 فروردین، دومین مرحله از رزمایش شکست ویروس منحوس کرونا با عنوان پیام آوران امنیت و سلامت کلید خواهد خورد، گفت: در این مرحله از رزمایش در سراسر کشور پایگاه های سلامت با ارائه خدمات مردم کمک در قالب توزیع ماسک، محلول ضدعفونی و تب سنجی به مدت 10 روز برپا خواهد شد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا، جامعه هدف در این رزمایش را مناطق محروم بیان کرد و گفت: مانند روزهای گذشته، خودروهای آب پاش این یگان با مجهز شدن به محلول های مخصوص، در کنار پایگاه های سلامت اقدام به ضدعفونی معابر عمومی به خصوص مناطق محروم که با توجه به کمبود امکانات بهداشتی احتمال شیوع بیشتر این ویروس در این مناطق متصور است، خواهد کرد.

براساس گزارش سایت پلیس، سردارکرمی در خاتمه از همه مردم درخواست کرد تا با رعایت نکات بهداشتی و همچنین در خانه ماندن، به مدافعان سلامت برای از بین بردن این ویروس منحوس کمک کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجرای دومین مرحله رزمایش یگان ویژه با عنوان پیام آوران امنیت و سلامت از 13 فروردین در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای دومین مرحله رزمایش یگان ویژه با عنوان پیام آوران امنیت و سلامت از 13 فروردین در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید