خبرنگاران ادارات خراسان رضوی تعطیل شدند

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، مشهد- خبرنگاران- براساس مصوبه ستاد ویژه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، ادارات و دستگاه های اجرایی خراسان رضوی به استثنای مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی، بهداشتی و امدادی روزهای پنجشنبه 15 و شنبه 17 اسفند ماه تعطیل خواهند بود.

خبرنگاران ادارات خراسان رضوی تعطیل شدند

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، ستاد ویژه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، در راستای اقدامات پیشگیرانه به منظور حفظ سلامت کارمندان و کاهش ترددهای درون شهری، ادارات و دستگاه های اجرایی این استان به استثنای مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی، بهداشتی و امدادی را روزهای پنجشنبه 15 و شنبه 17 اسفندماه تعطیل گفت.

براساس این گزارش این تصمیم به پیشنهاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد به عنوان متولی حوزه بهداشت و سلامت استان و با تایید استاندار خراسان رضوی اتخاذ شده است.

در این گزارش به هم استانی ها توصیه شده از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و مسافرت خودداری و برای حفظ سلامتی خود در منزل استراحت کنند.

محمد رضا کلایی شهردار مشهد نیز طی نامه ای از استاندار خراسان رضوی خواسته بود با توجه به لزوم عملیات گسترده ضدعفونی در روزهای آینده به ویژه در محل های تجمع مسقف و فضای باز و صیانت بیش از پیش از شهروندان روزهای پنجشنبه 15 و شنبه 17 اسفند در شهر مشهد تعطیل عمومی اعلام شود.

از 30 بهمن ماه امسال تا به امروز 359 بیمار مبتلا به عفونت های حاد تنفسی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری شده اند که 200 نفر آنان بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شدند.

هم اکنون 150 نفر در بیمارستان های امام رضا (ع)، شریعتی و قائم (عج) مشهد بستری و تحت مداوا هستند.

براساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نتیجه آزمایش 36 بیمار مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در استان خراسان رضوی مثبت اعلام شده است.

به گفته دکتر علی اصغر انجیدنی دبیر کمیته مراقبت و درمان بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تا به امروز هشت نفر در این استان به خاطر ابتلای به این ویروس جان باخته اند که 6 نفر از این تعداد در حوزه زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دو نفر نیز در نیشابور بوده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ادارات خراسان رضوی تعطیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادارات خراسان رضوی تعطیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید