ژاوی: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه!، سبک بازی لائوتارو را دوست دارم

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، اسطوره باشگاه بارسلونا از بازگشت نیمار به این تیم استقبال می نماید.

ژاوی: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه!، سبک بازی لائوتارو را دوست دارم

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، نیمار 28 ساله پس از سه سال جدایی از بارسلونا، بار دیگر بحث بازگشتش به نوکمپ مطرح شده است، موضوعی که اسطوره و هافبک پیشین این تیم از آن استقبال می نماید. این بازیکن برزیلی در سال 2017 پس از چهار فصل حضور در بارسا در ازای پرداخت رقم فسخ 222 میلیون یورویی اش قراردادش توسط پاری سن ژرمن به این تیم فرانسوی پیوست، اما حالا گفته می گردد خود او نیز همانند مدیران باشگاه بارسلونا خواستار بازگشت به این تیم است.

ژاوی در تازه ترین اظهارنظر خود گفت: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه! از لحاظ فوتبالی شکی به نیمار ندارم. من سابقه بازی و بودن کنار او در رختکن را دارم و باید بگویم که نیمار انسان فوق العاده ای است. او در بارسلونا بازیکنی حرفه ای بود. در کنار اینها مسئله اجتماعی و بروکراسی وجود دارد که نمی خواهم به آنها ورود کنم، اما نیمار در زمین فوتبال یکی از پنج بازیکن برتر دنیا است.

سرمربی کنونی السد همچنین درباره دیگر بازیکنی که او را به بارسلونا نسبت می دهند و این فصل در اینتر خوش درخشیده، گفت: سبک بازی لائوتارو مارتینس را دوست دارم. کسی هست که سبک بازی او را دوست نداشته باشد؟ لائوتارو بازیکنی فوق العاده است که به تیم قدرت می دهد و از کمترین فضاها به خوبی استفاده می نماید. بارسلونا در صورت علاقه مندی به یک بازیکن به خوبی عمل می نماید.

ژاوی 40 ساله که بسیاری از طرفداران بارسلونا او را گزینه بعدی سرمربیگری آبی واناری ها می دانند، تأکید کرد: نمی دانم که چرا مردم چنین دیدگاهی نسبت به من دارند، اما به این موضوع افتخار می کنم و دوستش دارم. حالا سعی نموده ام به سرمربیگری روی بیاورم و خودم را توانمند در این زمینه می بینم و رویای بازگشت به بارسلونا، خیالی است که در سر دارم. بارها گفته ام که بارسلونا خانه و زندگی من است.

اسطوره کاتالان ها گفت: در حال حاضر به نوعی در دوره کارآموزی هستم و در قطر چیزهای زیادی به عنوان سرمربی می آموزم. بدیهی است که سرمربیگری بارسا کار دشواری است و شما به وضوح آن را می توانید ببینید. در واقع برای راهنمایی این تیم باید بسیار آماده باشید. امیدوارم روی بتوانم سرمربی بارسا شوم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژاوی: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه!، سبک بازی لائوتارو را دوست دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاوی: بازگشت نیمار به بارسلونا؟ چرا که نه!، سبک بازی لائوتارو را دوست دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید