اعطای وام یک میلیارد تومانی به سربازان کارآفرین

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، سردار کمالی از اعطای وام 30 میلیون تا یک میلیارد تومانی به سربازانی که به دنبال فراوری و کارآفرینی هستند، اطلاع داد.

اعطای وام یک میلیارد تومانی به سربازان کارآفرین

به گزارش خبرنگار ، جلسه ویدیو کنفرانس هم اندیشی ستاد ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه در حوزه کشاورزی صبح امروز 31 فروردین ماه با حضور سردار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح برگزار گردید.

سردار سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی مشاور عالی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح اظهار کرد: موضوع مهارت آموزی را در سایت سرباز ماهر و در فضای مجازی فعال کردیم که بسیاری از سوالات و ابهامات در این فضا پاسخ داده می گردد.

مشاور فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح اضافه نمود: ما مشوق هایی را در نظر گرفتیم که حدود 34 مشوق قبل از خدمت ،حین و بعد از خدمت است.

او گفت: ما 2 سال در کنار سربازان هستیم و کار رصد، راهنمایی و حمایت از سربازان را انجام میدهیم تا بتوانند با حمایت به اشتغال خوبی برسند.

سردار کمالی بیان نمود: با توافق سازمان وظیفه عمومی از تیرماه سال جاری بر اساس سهمیه مشخص شده، مشوق هایی نظیر را انتخاب سازمان، شهر محل خدمت، توجیه غیبت و ... را برای مشمولان وظیفه در نظر داریم.

او گفت: سربازان می توانند با مراجعه به سامانه سرباز ماهر از سن 15 سالگی در آن ثبت نام نمایند تا به بسیاری از سوالاتشان پاسخ داده گردد.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح اضافه نمود: ما 512 مهارت را در آن سامانه قرار داده ایم و با توجه به تحصیلات فرد مشاوره می دهیم که دنبال چه شغلی بروند.

سردار کمالی بیان نمود: بنا داریم در ابتدای ورود سرباز به پادگان ، تجربیات و علاقه فرد را دریافت کنیم. همچنین در برنامه خود یک مرکز مشاوره را راه اندازی کنیم.

او گفت: افرادی که هنوز به سن سربازی نرسیده اند، با مراجعه به سامانه سرباز ماهر می توانند بسیاری از مشوق ها و همچنین پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

سردار کمالی با بیان اینکه در حال حاضر بستر خوبی برای سربازان فراهم شده است، گفت: بر اساس توافق نامه ای که با وزارت کار امضا شده، کسانی که مهارت های مورد احتیاج را کسب نمایند و دنبال فراوری و کارآفرینی باشند، می توانند از 30 میلیون تومان تا 1 میلیارد وام دریافت نمایند.

او ادامه داد: لذا سربازان نباید این فرصت را از دست دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعطای وام یک میلیارد تومانی به سربازان کارآفرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای وام یک میلیارد تومانی به سربازان کارآفرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید