فدراسیون فوتبال: دریافت نامه از AFC درباره بازی در زمین بی طرف

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، فدراسیون فوتبال امروز نامه ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت نموده است و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی طرف برگزار کند.

فدراسیون فوتبال: دریافت نامه از AFC درباره بازی در زمین بی طرف

روابط عمومی فدراسیون فوتبال درباره مباحث منتشره پیرامون میزبانی تیم های ایرانی از حریفان در زمین بی طرف بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در بیانیه فدراسیون فوتبال آمده است؛

1-فدراسیون فوتبال امروز نامه ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت نموده است و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی طرف برگزار کند.

2-فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از دریافت نامه و در روز آدینه جلسه ای را با حضور کلیه مسئولین مرتبط با موضوع برگزار کرد و مراحل اولیه پیگیری ویژه در این باره به سرعت شروع شد.

3-همچنین مقرر شد در روز شنبه جلسه دیگری در این باره با حضور مدیران 4 باشگاه نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود و تصمیم مقتضی با اعلام نظر باشگاه های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو اتخاذ شود.

4-موضع نهایی باشگاههای ایرانی ظرف روزهای آینده و پس از تصمیم گیری قطعی کنفدراسیون فوتبال آسیا به وسیله سایت رسمی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: عصر ایران

به "فدراسیون فوتبال: دریافت نامه از AFC درباره بازی در زمین بی طرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: دریافت نامه از AFC درباره بازی در زمین بی طرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید