خبرنگاران رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، تهران- خبرنگاران- با وجود اینکه فرشاد فرجی بیش از هر مدافع دیگری به پرسپولیس نزدیک است، اما مخالفت سیدمهدی رحمتی موجب شده تا مسوولان این باشگاه روی گزینه های دیگر هم متمرکز باشند.

خبرنگاران رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، باشگاه پرسپولیس در جابجایی زمستانی تا به امروز مهدی ترابی و شهریار مغانلو را جذب کرده اما کار این باشگاه در جابجایی تمام نشده است. سرخپوشان همچنان به دنبال جذب یک مدافع هستند تا به کار خود در جابجایی پایان دهند.

به همین دلیل باشگاه چهار گزینه را مد نظر داشت. 2 مدافع پدیده یعنی فرشاد فرجی و علی نعمتی و 2 مدافع گل گهر شامل علیرضا ابراهیمی و علیرضا آرتا گزینه های مد نظر پرسپولیس بودند. این در حالی بود که هر دو باشگاه با جدایی مدافعان خود برای پیوستن به پرسپولیس مخالفت کردند.

باشگاه پرسپولیس به بازیکنان مد نظر خود گفت که برای پیوستن به این تیم خودشان باید از باشگاه رضایتنامه دریافت کنند و به پرسپولیس بیایند. با توجه به این موضوع فرشاد فرجی به نزدیک ترین گزینه به پرسپولیس تبدیل شد.

این مدافع هفته گذشته با باشگاه برای جدایی توافق کرد که بعد از دیدار تیمش در جام حذفی از جمع کننده مشهد جدا شود اما مهدی رحمتی سرمربی پدیده به شدت با جدایی این بازیکن مخالف است. با این وجود این بازیکن همچنان نزدیک ترین گزینه به پرسپولیس محسوب می شود.

البته باشگاه در تلاش است تا در یکی دو روز آینده جذب مدافع را نهایی کند.

هر چند فرجی گزینه اصلی حضور در پرسپولیس است اما باشگاه هنوز هم سایر گزینه ها را مد نظر دارد تا اگر به هر دلیلی فرجی نتوانست سرخپوش شود، یک بازیکن دیگر به جمع شاگردان گل محمدی اضافه شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رحمتی مخالف حضور فرجی در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید