اجازه افزایش قیمت رابه اپراتور های موبایل نمی دهیم

به گزارش وبلاگ ممتاز آنلاین، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه اجازه افزایش قیمت رابه اپراتورهای موبایل نمی دهیم، گفت: توانسته ایم یک بازار 5 میلیونی ایجاد کنیم اما هم اکنون 55 در صد بازار به دست مخابرات است.

اجازه افزایش قیمت رابه اپراتور های موبایل نمی دهیم

حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ ممتاز آنلاین با اشاره به اینکه نگاه ما این است که بازار قیمت های اپراتورها را تعیین کند،گفت: با توجه به گام های خوبی که برداشتیم توانسته ایم یک بازار 5 میلیونی ایجاد کنیم اما هم اکنون 55 در صد بازار به دست مخابرات است.

اکنون ظرفیت های خدمات اینترنتی عمدتا دست مخابرات است

فلاح جوشقانی توضیح داد: در حال حاضر ظرفیت ها خدمات اینترنتی عمدتا دست مخابرات است و از طرف دیگر زیر ساخت های لازم هم وجود ندارد. در شهرهای شیراز و اهواز به اپراتورها اجازه دادیم که به پوشش خدمات اینترنتی قوی تر بپردازند.

وی ادامه داد: لگوراتور ها سایر کشورها به دلیل اینکه بازار هایشان به بلوغ رسیده نظارت آنها کمتر می گردد اما لگوراتور های ما هنوز بالغ نیستند به طوری که ما همچنان لگوراتور نسل 3 هستیم اما سایر کشور ها نسل چهار بوده ودر حال حرکت به سمت نسل پنجم هستند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "اجازه افزایش قیمت رابه اپراتور های موبایل نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه افزایش قیمت رابه اپراتور های موبایل نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید